ART / Misc. paintings / Mappar 14413046
nr 1441 3046
Mappar
2 pcs, Med Stockholmsbilder från början af 1900-talet, efter Ferdinand Boberg, ur tredje och femte serien, oramade lösa blad. Image dimensions: 25x19cm. Sheet: 40x31cm, P. A. Norstedt & Söner förlag, wear, damages.
2 st, Med Stockholmsbilder från början af 1900-talet, efter Ferdinand Boberg, ur tredje och femte serien, oramade lösa blad. Bildmått: 25x19cm. Bladets mått: 40x31cm, P. A. Norstedt & Söner förlag
Condition: slitage, skador
800
SEK 100
Monday January 10 2022
at 20:26:54
10/1 16:02:10